CN240A24
SSR RELAY SPST-NO 2A 24-280V
Seri / Aile Numarası
CN240A24
CN240A24 Hakkında
CN240A24, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) katı hal röle (SSR) olarak çalışır. 2A yük akımı kapasitesi ile 24V ile 280V arasında AC yüklerini kontrole etmeye tasarlanmıştır. Zero Cross çıkış özelliği sayesinde EMI'yi minimalize ederek hassas elektronik devrelerde ve güç kontrol uygulamalarında kullanılabilir. 15-30VDC giriş voltajı ile çalışan bu röle, Through Hole montajı için PC Pin terminasyonlu 4-SIP paketinde sunulur. Endüstriyel otomasyon, hava kliması sistemleri, ısıtma kontrol devreleri ve elektriksel yük anahtarlamada yaygın olarak uygulanır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 2 A
Mounting Type Through Hole
Output Type AC, Zero Cross
Package / Case 4-SIP
Part Status Active
Supplier Device Package 4-SIP
Termination Style PC Pin
Voltage - Input 15 ~ 30VDC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V