CMSH2-100 TR13 PBFREE
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMB
Paket/Kılıf
DO-214AA
Seri / Aile Numarası
CMSH2-100
CMSH2-100 TR13 PBFREE Hakkında
CMSH2-100 TR13 PBFREE, Central Semiconductor tarafından üretilen 100V 2A Schottky diyottur. SMB (DO-214AA) paketinde sunulan bu fast recovery diyot, doğrultucu uygulamalarında kullanılır. 850mV'luk düşük forward voltage ve 500µA reverse leakage akımı özellikleriyle güç kaynakları, anahtarlı DC-DC konverterler ve high-frequency switching uygulamalarında etkindir. -65°C ile +150°C arasında çalışabilir, 500ns'den kısa recovery time'a sahiptir ve yüzey monte teknolojisi ile PCB entegrasyonu kolaylaştırır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 120pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 2A
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AA, SMB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SMB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 850 mV @ 2 A