CMPZ5250B TR PBFREE
DIODE ZENER 20V 350MW SOT23
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
CMPZ5250B
CMPZ5250B TR PBFREE Hakkında
CMPZ5250B TR PBFREE, Central Semiconductor tarafından üretilen 20V nominal zener voltajına sahip bir tekil zener diyottur. SOT-23 yüzey montajlı paket içinde sunulan bu bileşen, 350mW maksimum güç kapasitesine ve ±5% voltaj toleransına sahiptir. 25 Ohm maksimum impedansı ve 100nA ters kaçak akımı ile DC regülatörleri, voltaj referans devreleri, koruma uygulamaları ve sinyal limitasyon devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -65°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabil performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 15 V
Impedance (Max) (Zzt) 25 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Power - Max 350 mW
Supplier Device Package SOT-23
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V