CMPD2004S BK PBFREE
DIODE ARRAY GP 240V 200MA SOT23
Seri / Aile Numarası
CMPD2004S
CMPD2004S BK PBFREE Hakkında
CMPD2004S BK PBFREE, Central Semiconductor tarafından üretilen 240V doğrulttucu diyot array komponentidir. SOT-23 yüzey montajlı paket içinde seri bağlı diyot çiftinden oluşan bu komponent, ortalama doğrultulmuş akımda 225mA (DC) ve 100nA ters sızıntı akımı özelliğine sahiptir. Fast recovery tipi diyot karakteristiği ile 50ns ters kazanım süresine ve maksimum 1V ileri gerilim düşüşüne (100mA'de) sahiptir. -65°C ile +150°C arasında çalışan bu komponent, anahtarlama uygulamaları, güç kaynakları ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. PBFREE (kurşunsuz) üretim standardına uygun olarak RoHS uyumludur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 225mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 240 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-23
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 240 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 100 mA