CMHZ5250B TR PBFREE
DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Paket/Kılıf
SOD-123
Seri / Aile Numarası
CMHZ5250B
CMHZ5250B TR PBFREE Hakkında
CMHZ5250B TR PBFREE, Central Semiconductor tarafından üretilen 20V nominal değerinde bir Zener diyottur. 500mW güç kapasitesine sahip bu komponent, SOD-123 yüzey montaj paketinde sunulmaktadır. ±5% voltaj toleransı ile 20V referans gerilim sağlar. Maksimum 25 Ohm impedansla, reverse leakage akımı 15V'da 100nA'dir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, voltaj düzenlemesi, transient koruma ve referans gerilim uygulamalarında kullanılır. 900mV forward voltaj değeri ile ön yönde iletim özelliği gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 15 V
Impedance (Max) (Zzt) 25 Ohms
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123
Part Status Active
Power - Max 500 mW
Supplier Device Package SOD-123
Tolerance ±5%
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 900 mV @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 20 V