CMCP793V-500
VEL TRANSDUCER 500 MV/IN/SEC TOP
Paket/Kılıf
Module
Seri / Aile Numarası
CMCP793V
CMCP793V-500 Hakkında
CMCP793V-500, STI Vibration Monitoring tarafından üretilen analog velocity transducer'dır. 500 mV/in/sec sensitvite ile titreşim ve hareket ölçümü için tasarlanmıştır. X-axis ölçüm yapabilen bu sensör, 2Hz ile 6kHz arasında bandwidth aralığında çalışır. Chassis mount tipi montaj ile sabit yüzeylere monte edilebilir. -55°C ile 140°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. 10V-12V besleme gerilimi gerektiren cihaz, sanayi uygulamalarında, makine titreşim izleme sistemlerinde ve vibration monitoring ekipmanlarında kullanım alanı bulur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Axis X
Bandwidth 2Hz ~ 6kHz
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -55°C ~ 140°C
Package / Case Module
Part Status Active
Sensitivity (mV/g) 500
Type Analog
Voltage - Supply 10V ~ 12V