CM1AF-D-24V
CM RELAY 1 FORM A 24V
Seri / Aile Numarası
CM1AF
CM1AF-D-24V Hakkında
Panasonic CM1AF-D-24V, 24VDC nominal coil voltajında çalışan otomotiv tipi elektromanyetik rölédir. 1 Form A (SPST-NO) kontakt yapısına sahip olup maksimum 15A akım anahtarlaması yapabilir. Non-latching coil tipinde 75mA coil akımı ile çalışan bu röle, 10ms işletme ve 15ms bırakma süresine sahiptir. -40°C ile 85°C aralığında güvenilir şekilde çalışır. Sealed flux protection özelliği ile korunmuş, dahili diyot ve 28VDC switching voltajına sahiptir. Plug-in termination ve socketable montaj özelliği sayesinde kolay kurulum sağlar. Otomotiv elektrik sistemlerinde, gösterge panelleri, motor kontrol ve aksesuar kontrol uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 24VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 15 A
Features Diode, Sealed - Flux Protection
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 14 VDC
Must Release Voltage 2.4 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Release Time 15 ms
Switching Voltage 28VDC - Nom