CM1AF-D-12V
RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V
Seri / Aile Numarası
CM1AF-D-12V
CM1AF-D-12V Hakkında
Panasonic CM1AF-D-12V, 12V DC beslemeli otomotiv röleleridir. 35A arama kapasiteli tek kutuplu tek atışlı (SPST-NO) kontakt konfigürasyonuna sahip bu röle, otomotif elektrik sistemlerinde yüksek akım kontrol uygulamalarında kullanılır. 125 mA koil akımı ile çalışan bu röle, 7VDC ile harekete geçer ve 1.2VDC'de serbest bırakılır. 10ms harekete geçme ve 15ms bırakma sürelerine sahiptir. İçerisinde diyot ve flux koruması bulunması, elektromanyetik parazitlere karşı koruma sağlar. Soketli montaj tipi ile kolaylıkla panel üzerine yerleştirilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu röle, otomobil elektrik devrelerinde kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Part status obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 125 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 35 A
Features Diode, Sealed - Flux Protection
Mounting Type Socketable
Must Operate Voltage 7 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Release Time 15 ms
Switching Voltage 14VDC - Nom