CM1A-R-P-12V
RELAY AUTOMOTIVE SPST 35A 12V
Seri / Aile Numarası
CM1A
CM1A-R-P-12V Hakkında
Panasonic CM1A-R-P-12V, 12VDC coil voltajında çalışan otomotiv tipi SPST-NO (Normally Open) röle. 35A kontakt akım kapasitesi ile otomotiv elektrik sistemlerinde yüksek akımlı devre anahtarlaması için tasarlanmıştır. 125mA coil akımı ile düşük güç gerektirme özelliğine sahiptir. 10ms işletme ve bırakma süresi ile hızlı anahtarlama sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilmesi otomotiv ortamlarında kullanım için uygun olduğunu gösterir. Sealed fully özelliği ile harici etkenlerden korunmuş yapısıyla güvenilir çalışma garantisi sağlar. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. 7VDC işletme voltajında devreye girmesi, 1.2VDC de serbest bırakılması ile geniş voltaj toleransı sunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 125 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) 35 A
Features Resistor, Sealed - Fully
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 7 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 10 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Release Time 10 ms
Switching Voltage 14VDC - Nom