CL240D10RC
SSR RELAY SPST-NO 10A 24-280V
Seri / Aile Numarası
CL240D10RC
CL240D10RC Hakkında
CL240D10RC, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen SPST-NO (1 Form A) konfigürasyonunda bir katı hal rölesidir. 10A yük akımı kapasitesi ile 24V ile 280V arasında AC yüklerini kontrol edebilir. Giriş kontrolü için 3-32VDC voltaj aralığı gerektiren bu cihaz, vida terminali bağlantısı ile chassis mount edilerek uygulanır. Hockey Puck formunda tasarlanan röle, elektromanyetik rölelerin yerine geçerek daha uzun ömür ve güvenilir anahtarlama sağlar. İnstrümantasyon, kontrol sistemleri, ısıtma cihazları ve endüstriyel otomasyonda kullanılır.
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Load Current 10 A
Termination Style Screw Terminal
Voltage - Input 3 ~ 32VDC
Voltage - Load 24 V ~ 280 V