CGS984U016X8L
CAP ALUM 980000UF 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS984U016X8L
CGS984U016X8L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS984U016X8L, 980000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile tasarlanmış bu komponent, şasi montajı için vida terminalleri ile sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 7mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç göstererek, 120Hz'de 23,8A ve 10kHz'de 30,94A dalgalanma akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç depolama, filtreleme ve kondisyonlama işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 980000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 16 V