CGS942T200X4C
CAP ALUM 9400UF 200V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGS942T200X4C
CGS942T200X4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS942T200X4C, 9400 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, chassis mount montaj türü ve screw terminal bağlantı şekline sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de 21 mOhm ESR değeri ve 10 kHz'de 18.15 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering işlemleri ve enerjinin depolanması gereken endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 9400 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.15 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.1 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V