CGS932U050V2C
CAP ALUM 9300UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS932U050V2C
CGS932U050V2C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS932U050V2C, 9300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount montajı sağlayan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. -10% ile +75% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 9300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V