CGS931T450V3C
CAP ALUM 930UF 450V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGS931T450V3C
CGS931T450V3C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS931T450V3C, 930µF kapasitansına ve 450V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montajı tipi ile tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 120Hz'de 116mOhm ESR değeri ve 10kHz'de 5.55A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, enerji dönüştürücüleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeCipher doğru kutuplama gerektirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 930 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 116mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.55 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V