CGS923U7R5R3C
CAP ALUM 92000UF 7.5V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS923U7R5R3C
CGS923U7R5R3C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS923U7R5R3C, 92000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için tasarlanan bu bileşen, vida terminalleri ile birleştirilir ve -40°C ile 85°C arasında çalışır. 7.5V nominal gerilim değerine sahiptir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisinde çalışır. Düşük ESR değeri (19 mOhm @ 120Hz) ve yüksek ripple akım kapasitesi (11.44 A @ 10 kHz) ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±10% / +75% tolerans aralığında mevcuttur.
Applications General Purpose
Capacitance 92000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.44 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 7.5 V