CGS821U075R2C
CAP ALUM 820UF 75V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGS821U075R2C
CGS821U075R2C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS821U075R2C, 820 µF kapasitans ve 75 V rated voltage değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 120 Hz'de 591 mOhm ESR değeri ve 10 kHz'de 1.43 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı güç kaynağı, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 591mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.43 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V