CGS811T400R4C
CAP ALUM 810UF 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS811T400R4C
CGS811T400R4C Hakkında
CGS811T400R4C, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 810µF kapasiteli, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu komponent, 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 120Hz'de 116mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç karakteristiği sunar. Yüksek frekans (10kHz) ripple akımı 4.95A, düşük frekans (120Hz) ripple akımı 3.3A'dir. Toleransı -10% ile +50% arasındadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 810 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 116mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.95 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V