CGS783U030X4C
CAP ALUM 78000UF 30V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS783U030X4C
CGS783U030X4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS783U030X4C, 78000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 30V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunmaktadır. 11mOhm ESR değeri ile 21.84A ripple akım kapasitesine sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve ticari cihazlarda kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 78000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.84 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 30 V