CGS751T500U4C
CAP ALUM 750UF 500V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGS751T500U4C
CGS751T500U4C Hakkında
CGS751T500U4C, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 750µF kapasitanslı, 500V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 136mOhm ESR değeri ile 120Hz'de verimli çalışır. 5.4A ripple akım kapasitesi (10kHz) ve 3.6A ripple akım (120Hz) ile güç kaynakları, enerji devrelerinde ve genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür garantisi sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 750 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 136mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.6 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 500 V