CGS722T200V5L
CAP ALUM 7200UF 200V SCREW
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
CGS722T200V5L
CGS722T200V5L Hakkında
CGS722T200V5L, WEC tarafından üretilen 7200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile çalışan bu komponent, chassis mount tipinde vida terminal bağlantısı kullanmaktadır. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığında 19mOhm ESR değeri ile 10 kHz'de 17.25A ripple akım kapasitesine sahiptir. 2000 saatlik ömür süresi 85°C'de garantilidir. Genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve filtreleme devrelerinde kullanılır. -10% ile +50% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 7200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.25 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.5 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V