CGS651T450V4C
CAP ALUM 650UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS651T450V4C
CGS651T450V4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS651T450V4C, 650µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount edilebilen bu bileşen, vida terminalli radyal can paketi içinde sunulmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 120Hz'de 154mOhm ESR değerine sahip olan kondansatör, 10kHz'de 5.55A ve 120Hz'de 3.7A ripple akımını destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi ile tasarlanmıştır. -10% / +50% tolerans aralığında sunulan bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 650 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 154mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.55 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V