CGS644UFX5L3PD
CAP ALUM 640000UF 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS644UFX5L3PD
CGS644UFX5L3PD Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS644UFX5L3PD, 640000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, şasi üzerine vida terminalı bağlantı ile monte edilir. 2mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük seri direnci sağlar. 10kHz'de 39A ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, görüntü filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 640000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 39 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 16 V