CGS632T300W5L
CAP ALUM 6300UF 300V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGS632T300W5L
CGS632T300W5L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS632T300W5L, 6300 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 300V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, Radial Can tipinde vida terminalli (screw terminals) yapıya sahiptir. Şasi montajı için uygun olan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışır. 2000 saat ömrü 85°C'de garantilidir. 18mOhm ESR değeri ile 10 kHz'de 19.95A, 120 Hz'de 13.3A ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 6300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.95 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.3 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 300 V