CGS612U063R2C
CAP ALUM 6100UF 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS612U063R2C
CGS612U063R2C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS612U063R2C, 6100 µF kapasitesi ve 63V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can kasa tipi ile screw terminals bağlantısına sahip olan bu bileşen, chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 120 Hz'de 43 mOhm ESR değeri ile düşük empedans karakteristiğine ve 10 kHz'de 6.5 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür süresine sahip olup, genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 43mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.5 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 63 V