CGS602U025R2C
CAP ALUM 6000UF 25V SCREW
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
CGS602U025R2C
CGS602U025R2C Hakkında
CGS602U025R2C, WEC tarafından üretilen 6000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, Radial Can - Screw Terminals paketinde sunulmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar için uygun olan ürün, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür sağlar. 35mOhm ESR değeri ve 5.85A @ 10kHz ripple akım kapasitesi sayesinde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Şasi montajı için tasarlanan bu kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 6000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.85 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.5 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V