CGS602T250W4C
CAP ALUM 6000UF 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS602T250W4C
CGS602T250W4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS602T250W4C, 6000µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 22mOhm ESR değeri ile 120Hz'de düşük empedans sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. 10 kHz'de 15.9A ve 120Hz'de 10.6A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları ve filtreleme devreleri için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 6000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.9 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.6 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V