CGS592U100R3C
CAP ALUM 5900UF 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS592U100R3C
CGS592U100R3C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS592U100R3C, 5900 µF kapasitansı ve 100 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount tipi paketleme ile düşük ESR değeri (42 mOhm @ 120Hz) sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi belirtilen bu kondansatör, 7.02 A @ 10 kHz ve 5.4 A @ 120 Hz ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. -10% +75% toleransı ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5900 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 42mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.4 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 100 V