CGS572U150X4C
CAP ALUM 5700UF 150V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS572U150X4C
CGS572U150X4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS572U150X4C, 5700 µF kapasitansı ve 150 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminallerine sahip radial can paketi içinde sunulur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Düşük ESR değeri (37 mOhm @ 120Hz) ile güç kaynakları, amplifikatör devreleri ve filtreli enerji uygulamalarında kullanılır. 120 Hz'de 9.3 A ve 10 kHz'de 12.09 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 5700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 37mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.09 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.3 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 150 V