CGS553U040W5L
CAP ALUM 55000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS553U040W5L
CGS553U040W5L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS553U040W5L, 55000 µF kapasitansı ve 40V rated voltajı ile ön kondansatörü uygulamalarında, güç kaynağı devrelerinde ve genel amaçlı filtre uygulamalarında kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis monte edilebilir. 11mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci sayesinde yüksek ripple akım kapasitesi (21.97A @ 10kHz) sağlar. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi ile endüstriyel ve ticari uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 55000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 11mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.97 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.9 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V