CGS551T400R3C
CAP ALUM 550UF 400V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGS551T400R3C
CGS551T400R3C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS551T400R3C, 550µF kapasitansa ve 400V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalleri ile şasi montajına uygun olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 120Hz'de 170mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri, 10kHz'de 3.6A ripple akım kapasitesi sayesinde güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltajlı endüstriyel cihazlarda uygulanabilir. -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 550 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 400 V