CGS512U040R3C
CAP ALUM 5100UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS512U040R3C
CGS512U040R3C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS512U040R3C, 5100 µF kapasitans ve 40V rated voltage özelliklerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi vida terminalli (screw terminals) kasa tasarımı ile şasiye montaj için uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. 26 mOhm ESR değeri ve 10 kHz'de 7.93 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel uygulamalar gibi alanlarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 5100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 26mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.93 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.1 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V