CGS503U025W3L
CAP ALUM 50000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS503U025W3L
CGS503U025W3L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS503U025W3L, 50000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltajda çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmış olan komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik ömür sağlar. 10mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci ve 120Hz'de 14.9A, 10kHz'de 19.37A ripple akım toleransı ile filtre, güç kaynağı ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 50000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.37 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.9 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V