CGS502T200W5C
CAP ALUM 5000UF 200V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGS502T200W5C
CGS502T200W5C Hakkında
CGS502T200W5C, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 5000µF kapasiteli, 200V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount tipinde tasarlanmıştır. 36mOhm ESR değeri ve 13.8A @ 10kHz ripple current özelliği ile yüksek akım uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu komponentin 85°C'de 2000 saatlik ömrü bulunmaktadır. Genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve enerji yönetimi uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. -10%, +50% tolerans aralığına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 5000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.2 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V