CGS472T200V4C
CAP ALUM 4700UF 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS472T200V4C
CGS472T200V4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS472T200V4C, 4700 µF kapasitansı ve 200V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montaj türü ile kullanılan bu kondansatör, vida terminallerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen cihaz, 85°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. 21mOhm ESR değeri ile 10 kHz'de 14.1A ripple akımını tolere edebilir. 120Hz'de ripple akımı 9.4A olarak belirtilmiştir. -10% ile +50% arasında kapasitans toleransına sahip kutuplu kondansatördür. Yüksek gerilim AC/DC uygulamalarında, filtreleme ve düzenleme devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.4 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V