CGS462T450X5L
CAP ALUM 4600UF 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS462T450X5L
CGS462T450X5L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics üretimi CGS462T450X5L, 4600 µF kapasitanslı 450V nominal voltaj ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri (screw terminals) ile tasarlanmıştır. 32 mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlayarak güç kaynakları, filtrasyonu ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. 2000 saatlik ömrü 85°C'de garantidir. 120Hz'de 9.6A, 10kHz'de 14.4A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı endüstriyel ve ticari elektronik sistemlerde uygundur. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 32mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.6 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V