CGS444U7R5V5L
CAP ALUM 440000UF 7.5V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS444U7R5V5L
CGS444U7R5V5L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS444U7R5V5L, 440000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 7.5V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminals ile chassis mount yapısında sunulan bu kondansatör, 7 mOhm ESR değeri ve 21.84 A ripple current kapasitesi ile güç uygulamalarında yer alabilir. -40°C ile 85°C arasında işletilme aralığına sahip ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile uzun vadeli kullanıma uygundur. -10% ile +75% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 440000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.84 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 7.5 V