CGS433U040X5C
CAP ALUM 43000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS433U040X5C
CGS433U040X5C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS433U040X5C, 43000 µF kapasitansa ve 40V nominal voltaja sahip büyük kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile Chassis Mount olarak tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve dalga akımı bastırma işlevlerinde kullanılır. 20mOhm ESR değeri ile düşük seri dirençli tasarıma sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 17.94A ve 120 Hz'de 13.8A dalga akımı kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 43000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 20mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 17.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V