CGS433U010R2C
CAP ALUM 43000UF 10V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS433U010R2C
CGS433U010R2C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS433U010R2C, 43000 µF kapasitansa ve 10V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli şasi montaj tipi ile tasarlanmış bu bileşen, 30mOhm ESR değeri ve 2000 saat ömrü (85°C) ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığını destekler. 120Hz'de 6.7A ve 10kHz'de 8.71A ripple akım kapasitesine sahiptir. Gücü sabit tutma, filtreleme ve enerji depolama gibi düşük voltaj DC uygulamalarında tercih edilir. Polar yapısı nedece doğru kutupla bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 43000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 30mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 8.71 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 10 V