CGS412T250V4L
CAP ALUM 4100UF 250V SCREW
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGS412T250V4L
CGS412T250V4L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS412T250V4L, 4100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Vida terminalli şasi montajlı tasarımıyla, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devreler gibi yüksek voltaj uygulamalarında enerji depolama ve filtreleme işlevini yerine getirir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garanti etmektedir. 10 kHz'de 12.75 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.75 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.5 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 250 V