CGS403U040V3C
CAP ALUM 40000UF 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS403U040V3C
CGS403U040V3C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS403U040V3C, 40000 µF kapasitans ve 40V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount kuruluma uygun olan bu bileşen, güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. -40°C ile +85°C arasında işletme sıcaklığında 2000 saat ömür süresi sunar. 14mOhm ESR değeri ile 120Hz'de 9.9A ve 10kHz'de 12.87A ripple akım kapasitesine sahiptir. Polar bileşen olarak kurulu ve aktif durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 40000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 14mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12.87 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.9 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V