CGS402T350X3L
CAP ALUM 4000UF 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS402T350X3L
CGS402T350X3L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS402T350X3L, 4000 µF kapasitans ve 350V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount edilebilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömrü ile tasarlanmıştır. 45mOhm ESR değeri ve 12A @ 10kHz ripple current kapasitesi sayesinde güç kaynakları, invertörler, UPS sistemleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanıma uygundur. -10% / +50% tolerans aralığında üretilen komponent, genel amaçlı uygulamalar için bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 4000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 45mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V