CGS381T350R4C
CAP ALUM 380UF 350V SCREW
Üretici
WEC
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
CGS381T350R4C
CGS381T350R4C Hakkında
CGS381T350R4C, WEC tarafından üretilen 380µF kapasiteli, 350V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipinde vida terminal bağlantılarına sahip bu radyal kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 120Hz'de 318mOhm ESR değerine ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10kHz'de 3A ve 120Hz'de 2A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve endüstriyel uygulamalara uygun bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 380 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 318mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 350 V