CGS362T450X4L
CAP ALUM 3600UF 450V SCREW
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
CGS362T450X4L
CGS362T450X4L Hakkında
CGS362T450X4L, WEC tarafından üretilen 3600µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Şasi montajı için vida terminalleri bulunur. ESR değeri 41mOhm @ 120Hz olup, 120Hz'de 9.2A ve 10kHz'de 13.8A ripple akımını tolere eder. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertör devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 2000 saatlik ömrü 85°C'de garanti edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 41mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.2 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V