CGS352U150V5L
CAP ALUM 3500UF 150V SCREW
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
CGS352U150V5L
CGS352U150V5L Hakkında
CGS352U150V5L, WEC tarafından üretilen 3500µF kapasitansı ve 150V rated voltajı ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vidali terminal bağlantı tipi ile sağlanan bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 31mOhm'dur. 10 kHz yüksek frekansta 14.82A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama uygulamaları ve endüstriyel elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11.4 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 150 V