CGS352T300X5L
CAP ALUM 3500UF 300V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS352T300X5L
CGS352T300X5L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS352T300X5L, 3500 µF kapasitans değerine ve 300 V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminalli kasa tasarımı ile şasi montajına uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 2000 saat ömür garantisine 85°C'de sahiptir. 66 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de düşük empedans sağlar. 10 kHz'de 11.7 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre ve depolama devreleri için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 66mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 300 V