CGS343U016V4C
CAP ALUM 34000UF 16V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS343U016V4C
CGS343U016V4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS343U016V4C, 34000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Chassis mount tipi vida terminalleri ile monte edilir. ESR değeri 120Hz'de 16mOhm olup, ripple current kapasitesi 120Hz'de 8.8A ve 10kHz'de 11.44A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışır, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi vardır. Anahtarlama kaynakları, güç yönetimi devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan yüksek kapasitasiteli filtreleme uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 34000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.44 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 8.8 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 16 V