CGS333U075X4C
CAP ALUM 33000UF 75V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS333U075X4C
CGS333U075X4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS333U075X4C, 33000 µF kapasitanslı 75V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 19 mOhm ESR değeri ve 16.51 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalarda filtreleme görevinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan kompanent, 2000 saatlik ömür değerine sahiptir. Yüksek kapasitans değeri ile düşük frekans ripple akımı (12.7 A @ 120 Hz) kararlı gerilim sağlamada etkilidir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.51 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.7 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V