CGS332U075R3C
CAP ALUM 3300UF 75V SCREW
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
CGS332U075R3C
CGS332U075R3C Hakkında
CGS332U075R3C, WEC tarafından üretilen 3300 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 75V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vida terminalli şasi montajlı tasarımı ile güvenli montaj ve bakım sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 120mOhm ESR değeri ile düşük enerji kaybı sağlarken, 2.9A @ 120Hz ve 3.77A @ 10kHz ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Kutup yapısı nedeniyle kutupsal bağlantı gerekir. Gücü filtreleme, düzenleme ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.77 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V