CGS332U050R2C
CAP ALUM 3300UF 50V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS332U050R2C
CGS332U050R2C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS332U050R2C, 3300µF kapasitanslı, 50V çalışma gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminallı şasi montajı yapısına sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 120Hz'de 182mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. 10kHz'de 2.6A ve 120Hz'de 2A ripple akım kapasitesine sahiptir. Gücü filtre devrelerinde, enerji depolama ve gerilim düzenleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 182mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V