CGS323U025V4C
CAP ALUM 32000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
CGS323U025V4C
CGS323U025V4C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen CGS323U025V4C, 32000 µF kapasitansı ve 25V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminalleri ile sabitlenmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. ±10%/-75% tolerans aralığında, 18mOhm ESR değeri ile 120Hz'de çalışmaktadır. 10kHz'de 13.39A, 120Hz'de 10.3A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür sertifikasyonu vardır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 32000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 18mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.39 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10.3 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V